top of page
65fc3a_fa455fb8c74a46dcad1279c3529df99d.

     Коли ми говоримо слово "бібліотека", то поневолі уявляємо собі духовне місце, куди можна завжди прийти, де зустрінеш бібліотекаря - людину, яка завжди рада допомогти в пошуках істини, підібрати необхідні книги, дати пораду. Словом, бібліотеки для багатьох людей - і наших читачів, і наших бібліотекарів - це величезна частка їхнього життя.

     Найтепліших слів заслуговують бібліотекарі... Це - Кравець Тетяна Володимирівна, Скоцеляс  Надія Мефодіївна, Зьомко Зіна Петріївна,  Драчинська Валентина Олексіївна, Швидка Ніна Іванівна, Кудревич  Ніна Григорівна.  Дуже часто оточуючі міркують, що професія бібліотекаря скромна, непомітна і проста. Та ми знаємо, що професіоналом в нашій справі стати дуже не просто. Працівникам бібліотеки необхідні і працелюбність, і вміння спілкуватись з людьми, розуміти їх.

      Наші бібліотекарі своїм ентузіазмом, любов'ю до друкованого слова виховали не одне покоління освічених людей. Бібліотекар - і розпорядник долі книг, і перший стимулятор читацького інтересу, і добрий порадник. Бібліотекар -провідник, який допомагає книзі знайти дорогу до серця читача. Читач для 6ібліотеки завжди дорогий і шановний гість. І коли він приходить до бібліотеки, бібліотекар віддав йому свою мудрість і силу знань. Він як лоцман у книжковому морі, що веде упевнено свій корабель в чудову країну знань.

     Велику роль в роботі бібліотеки відіграє пам'ять. Бібліотекар повинен знати напам'ять структуру бібліотечної класифікації, назви творів, прізвища письменників і таке інше.  Особливо  значна робота з фондом в  Каташинській, Бритавській, Куренівській  бібліотеках. Бібліотеки - це не тільки сховище літератури. Це цілий світ, відкритий кожному, хто любить книгу.

      За  період  існування бібліотеки свій  трудовий  шлях  пройшло багато  працівників: одні – в холоді, в тісноті  стояли біля її  колиски, другі відновлювали її роботу і по книжці  збирали  фонд, треті – трудяться – ще й сьогодні! Добру  пам’ять  залишили  по собі  Осіпова Надія Никифорівна,  Попович  Міла  Анатоліївна, Журавель Галина Гаврилівна, Овчар Наталка Григорівна, Зеленська Ганна Семенівна,  Слободянюк Килина  Дмитрівна, Задоянчук Любов Кирилівна, Косенко Валентина Дмитрівна, Левицький Олександр Анісімович,  Вербецька   Ксенія Михайлівна,  Півторак  Тетяна Мойсіївна, Решетник Іван Ігнатович, Трубіна Лідія  Іванівна, Печарська Марія Іванівна.

    Справжні  фанати і професіонали  - ветерани   бібліотечної   справи -Івасько Катерина Юхимівна.,Чернявська Галина Карлівна,  Ткаченко Ніна Яківна, Підфігурна Катерина Пантелеймонівна, Гоменюк Тетяна Іванівна,  Бондар Лідія Петрівна,  Мельник Валентина Григорівна, Химич  Світлана Павлівна, Безпалько Наталка Михайлівна, Сташенко Галина Карпівна  Мураховська Леся Василівна, Атаманенко Олена Іллівна, Гуйван Поліна Дмитрівна,  Луценко Марія  Григорівна,   чималий  внесок в створення  і організацію  роботи  бібліотек зроблено   їхньою плідною  працею.   

    Нині в Чечельницькій  БС працюють 30 бібліотекарів.  Це вони обробляють гори нової і зношеної літератури, це вони поспішають виконати замовлення читачів на абонементі і в читальній залі,  зацікавлюють  читачів книжковою виставкою чи літературною годиною,   ведучи за собою в країну незвіданого і таємничого  – КНИГ.

   Нині бібліотека в пошуку нових форм і підходів до роботи з користувачами, авторитет її зростає, що дає колективу наснагу до подальшої творчої праці.

bottom of page